W niedzielę 17 lipca na strzelnicy myśliwskiej Koła Łowieckiego Daniel odbyła się IV Biesiada Strzelecka „Jancykówka” pod patronatem Starosty Stargardzkiego. Zawodnicy zmierzyli się ze sobą w strzelaniu śrutowym do rzutków.

W zawodach wzięło udział 20 zawodników z sześciu kół: Daniel Stargard, Eskulap Stargard, Ryś Nowogard, Knieja Goleniów, Jeleń Maszewo i Dzik Myślibórz.

Zwycięzcą zawodów został Hubert Łabęcki z koła Jeleń Maszewo, zdobywając 123 na 150 punktów. Na drugiej pozycji ze 112 punktami uplasował się Grzegorz Krasucki z koła Daniel Stargard, a na trzeciej – Szymon Tymejczyk z koła Eskulap Stargard, zdobywając 108 punktów.

Puchary oraz nagrody wręczyła zawodnikom Członek Zarządu Powiatu Stargardzkiego Irena Agata Łucka.