Głównej zawartości

Starosta Stargardzki objął honorowym patronatem I edycję Zachodniopomorskich Mistrzostw OFF-ROAD, które odbędą się w dniach 5 – 6 sierpnia. Jest to pierwsze tak duże przedsięwzięcie związane z rajdami terenowymi w Powiecie Stargardzkim.

27 lipca br. w Starostwie Powiatowym w Stargardzie odbyło się spotkanie organizacyjno – koordynacyjne służb oraz instytucji mające na celu odpowiednie przygotowanie i zabezpieczenie imprezy. 

Rajd podzielony będzie na dwa odcinki – nocny i dzienny. Organizatorem mistrzostw jest EUROFORUM Sp. z o.o.

W spotkaniu uczestniczyli: Irena Agata Łucka – Członek Zarządu Powiatu Stargardzkiego, Maciej Rachtan – Prezes Zarządu EUROFORUM, Arkadiusz Żygadło – Wiceprezes  Stowarzyszenia „4x4 Zachodniopomorskie” – współorganizator rajdu, Wojciech Siergiej – Komendant Straży Pożarnej w Stargardzie, Robert Nowak – p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie, Grzegorz Furman – Zastępca Naczelnika Ruchu Drogowego w Komendzie Powiatowej Policji w Stargardzie, Piotr Tomczak – Członek Zarządu Miejskiej Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej  w Stargardzie – Dyrektor Do Spraw Techniczno - Eksploatacyjnych, Artur Wiśniewski – Naczelnik Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego, Adam Kubicki – Zastępca Dyrektora Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Stargardzie, Robert Szauman – Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa Starostwa Powiatowego w Stargardzie.