W weekend 30 – 31 lipca br. zapraszamy Państwa na kolejną edycję MIEDWIE MUSIC DAYS. Impreza odbędzie się w Amfiteatrze Letnim w Morzyczynie. Tradycyjnie imprezę honorowym patronatem objął Starosta Stargardzki oraz Wójt Gminy Kobylanka.

Podczas dwudniowej imprezy każdy znajdzie coś dla siebie. Rodziny z dziećmi zapraszamy do udziału w konkursach m.in. skokach w workach, zabawach z piłką układaniu puzzli na czas. Dla miłośników rocka zaplanowane są koncerty: OFFENSYWA, GLADIATORS, CHEMIA. Ponadto wystąpią: DIANA/DS. PROJECT, ETA, KOY, RED LIPS. Miłośników gier komputerowych zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Turnieju FIFA 2016 – zapisy na facebook Miedwie Music Days; a na  miłośników rozrywek ekstremalnych czeka lot balonem oraz skok na bungee.

Dla uczestników konkursów przewidziano cenne nagrody m.in.: rower, tablety - ufundowane przez Powiat Stargardzki.

Organizatorem imprezy jest: Stowarzyszenie „World Artist”, Gmina Kobylanka oraz Gminny Ośrodek Kultury w Kobylance.

ZAPRASZAMY!