Powiat Stargardzki ogłasza nabór na warsztaty jazzowe w ramach IV Jesiennego Jazzu. Zajęcia prowadzić będą: Marek Napiórkowski – gitara, Marcin Jahr – perkusja, Wojciech Niedziela – fortepian, Piotr Szmidt – trąbka, Adam Wendt – saksofon, Zbigniew Wrombel – kontrabas, Janusz Szrom i Joanna Gajda – wokal. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 września.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ilość miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. W zgłoszeniu proszę podać: imię i nazwisko, instrument (jaki?)/wokal, wiek.
Konieczna umiejętność gry na wybranym instrumencie.
Udział bezpłatny.
W przypadku osób małoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na udział.

Wszelkie informacje dotyczące organizacji i przebiegu warsztatów będą pojawiać się na stronie www.powiatstargardzki.eu

W poniższych załącznikach lista utworów, które będą ćwiczone podczas warsztatów oraz wykonane na koncercie finałowym. Prosimy o pobranie i indywidualne zapoznanie się z nutami.

Patroni medialni: