W sobotę w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się XVI Okręgowe Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej Klubów HDK PCK Województwa Zachodniopomorskiego. Zawodom  patronowali: Starosta Stargardzki Ireneusz Rogowski oraz Prezydent Miasta Sławomir Pajor.

Organizatorami Mistrzostw był Klub HDK PCK „Płomyk” przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Stargardzie i Rejonowa Rada HDK PCK przy Oddziale Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Stargardzie.

Na parkiecie hali rywalizowały kluby ze Stargardu, Łobza i Goleniowa. Pierwsze miejsce zajął stargardzki klub „Płomyk”, działający przy KP PSP, drugie – klub „Strażak” z Goleniowa, a trzecie – klub z Łobza. Najlepszym bramkarzem został Grzegorz Kałuziak ze Stargardu, a najlepszym strzelcem Paweł Szewczyk z Goleniowa. Drużyna z Łobza otrzymała również puchar dla najmłodszej drużyny Mistrzostw.

Fot. Tadeusz Surma