10 grudnia odbył się bal charytatywny „Dla Choinki 2016” w Pałacu Maciejewo, podczas którego przeprowadzono licytację. W tym roku pieniądze zostaną przekazane dla potrzebujących dzieci z powiatu goleniowskiego. Wydarzenie zorganizowało Stowarzyszenie 4x4 Zachodniopomorskie.

W balu udział wzięli członkowie stowarzyszenia oraz zaproszeni goście, w tym przedsiębiorcy z powiatu stargardzkiego, a także Starosta Stargardzki Ireneusz Rogowski, który przekazał na aukcję „Katalog Zabytków Powiatu Stargardzkiego”. Publikacja została wylicytowana za 250 zł.

W ramach ubiegłorocznej akcji „Dla Choinki”, Stowarzyszenie 4x4 Zachodniopomorskie zakupiło upominki świąteczne dla mieszkańców placówki opiekuńczo-wychowawczej w Witkowie: rowery, kaski i telewizor. Tym razem obdarowane zostaną dzieci w powiecie goleniowskim.

Miłośnicy aut terenowych, zrzeszeni w stowarzyszeniu, przed balem udali się na wycieczkę off-road.

Fot. www.4x4-zachodniopomorskie.pl