Głównej zawartości

W piątek, 9 grudnia br. Stargardzki Automobilklub zakończył sezon SPORTOWY 2016. Prezes Stowarzyszenia – Pan Krzysztof Kosiński powitał zaproszonych gości i podziękował działaczom i samorządowcom za wsparcie, zarówno finansowe, jak i organizacyjne przedsięwzięć, które odbyły się w zakończonym sezonie.

Dyrektor MINI OES 2016 Tomasz Huk podsumował całoroczny cykl 8 rund. Zawodnicy startujący w  poszczególnych kategoriach otrzymali puchary, medale i wyróżnienia. Mistrzem MINI OES 2016 został Łukasz Zbrzeźny, Wicemistrzem - Jacek Taraziewcz a II Wicemistrzem - Tomasz Buńka.

Starosta Stargardzki Ireneusz Rogowski podziękował aktywnym członkom Stargardzkiego Automobilklubu za realizację wielu działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Starosta życzył wielu kolejnych sukcesów i wspólnych działań  na następny sezon – 2017.

W nagrodę za dotychczasowe osiągnięcia oraz działania, Starosta przekazał dla AK Stargard dwa zestawy ratownictwa medycznego (plecaki ratunkowe). Przekazany sprzęt pozwoli na realizację planów na kolejne sezony oraz na rozwój sekcji ratownictwa drogowego.

Zestawy ratownictwa medycznego współfinansowane były przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Szczecinie i Powiat Stargardzki.