16 grudnia br. w Starostwie Powiatowym odbyło się kolejne spotkanie w ramach Akademii Edukacji Diabetologicznej. Tym razem miało ono iście świąteczny charakter. Starosta Stargardzki wraz z Członkiem Zarządu Powiatu wręczyli dzieciom słodkie prezenty. Świąteczne upominki otrzymali również wszyscy uczestnicy spotkania wigilijnego.

Starosta Stargardzki Ireneusz Rogowski złożył diabetykom życzenia z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Podziękował również wszystkim, tym którzy angażowali się w organizację comiesięcznych spotkań dla diabetyków: Pani Elżbiecie Drobik – specjaliście pielęgniarstwa diabetologicznego, Prezes Stowarzyszenia "Edukacja-zdrowie-Aktywność", Pani Adriannie Jankowskiej – dietetykowi, oraz Małgorzacie Złotek – Dyrektor Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia w Starostwie Powiatowym.

W świąteczny nastrój wprowadził wszystkich występ dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych z powiatu stargardzkiego.