Głównej zawartości

Powiatowy szpital, w dniu 22 grudnia br. otrzymał od Stowarzyszenia 4x4 Zachodniopomorskie wyposażenie do kącika zabaw w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

10 grudnia w Pałacu Maciejewo odbył się bal charytatywny „Dla Choinki 2016”, zorganizowany przez Stowarzyszenie 4x4 Zachodniopomorskie, podczas którego przeprowadzono licytację przedmiotów przekazanych przez sponsorów, m.in. ufundowany przez Powiat Stargardzki „Katalog Zabytków Powiatu Stargardzkiego”. Pieniądze z licytacji zbierane były dla potrzebujących dzieci z powiatu goleniowskiego. Była to już druga edycja „Choinki” - w ramach ubiegłorocznej akcji, stowarzyszenie zakupiło upominki świąteczne dla mieszkańców placówki opiekuńczo-wychowawczej w Witkowie: rowery, kaski i telewizor.

Podczas tegorocznego balu zebrano znaczną ilość pieniędzy i wobec tego Stowarzyszenie postanowiło, że oprócz środków pieniężnych dla goleniowskich dzieci, ufunduje upominki również dla dzieci z powiatu stargardzkiego.

Po konsultacjach ze Starostą Stargardzkim, ustalono że w szpitalnym oddziale ratunkowym brakuje miejsca przyjaznego dzieciom. Dlatego, też Stowarzyszenie ufundowało kącik zabaw (zestaw BeadsTree wraz ze specjalnie zaprojektowanymi krzesłami, 3 interaktywne systemy do zabaw) dla tych najmniejszych pacjentów stargardzkiego szpitala.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Foto: T. Surma