Głównej zawartości

Za nami kolejny Kiermasz Świąteczny w Starostwie Powiatowym w Stargardzie. Tym razem mieszkańcy mogli nabyć ozdoby wielkanocne i jednocześnie wesprzeć działalność stowarzyszeń i organizacji z całego powiatu. Niepowtarzalne rękodzieło cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Kiermasz odbył się w środę, tradycyjnie w holu urzędu. Udział w nim wzięli: Środowiskowy Dom Samopomocy, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dzwonowie i Stargardzie, Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Zespół Szkół Specjalnych, Dom Pomocy Społecznej w Dolicach, Stowarzyszenie Forum Chociwelskie, Stowarzyszenie Amazonek „Stokrotka”, Zespół Szkół nr 5 – Szkoła Przysposabiająca do Pracy, Koło Gospodyń Wiejskich w Żarowie, Liga Kobiet Polskich, Związek Niewidomych, Koło Gospodyń Wiejskich Morzyczyn-Zieleniewo.

W świąteczne ozdoby chętnie zaopatrywali się nie tylko mieszkańcy i klienci urzędu, ale również członkowie Zarządu Powiatu Stargardzkiego i radni. W dniu kiermaszu odbyła się bowiem sesja Rady Powiatu.

Fot. Tadeusz Surma; Powiat Stargardzki