To już ostatnia chwila na to, aby wziąć udział w trzeciej edycji konkursu „Pasja pachnąca słodyczą”. Czas na wysłanie zgłoszenia – zdjęcia swojego wypieku lub deseru wraz z zachwalającym opisem – mija o północy 20 kwietnia! Do wygrania rok bezpłatnych studiów licencjackich lub podyplomowych i sprzęt kuchenny.

Organizatorami konkursu są: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu Wydział Przedsiębiorczości w Stargardzie oraz Powiat Stargardzki.

Jeśli lubisz robić desery, piec ciasta i je dekorować – ten konkurs jest dla Ciebie! Liczy się smak, oryginalność i pomysłowość. Stwórz swój popisowy deser, zrób zdjęcie, opisz, zachwalając jego walory i prześlij zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20 kwietnia 2017 (do północy). Wysyłając zgłoszenie, nie zapomnij podać swojego imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych, takich jak: numer telefonu i adres poczty elektronicznej.

Z etapu internetowego komisja konkursowa wyłoni pięć osób, które zmierzą się w finale. Po prezentacji i degustacji, wybrany zostanie zwycięski wypiek lub deser.

Dodatkowo, odbędzie się głosowanie internetowe na fanpage’u Wydziału Przedsiębiorczości w Stargardzie www.facebook.com/zpsbstargard oraz profilu Wydziału Przedsiębiorczości na Instagramie www.instagram.com/zpsbstargard poprzez polubienie jednego spośród pięciu finałowych zdjęć. Zdjęcie z największą ilością polubień zostanie zwycięzcą konkursu internautów, w którym do wygrania jest sprzęt kuchenny.

Nagrody:
•    I miejsce – voucher na rok bezpłatnych studiów licencjackich lub podyplomowych w ZPSB na Wydziale Przedsiębiorczości w Stargardzie (o wartości ok. 3000 zł – w zależności od wybranego kierunku studiów),
•    II i III miejsce – sprzęt kuchenny,
•    nagroda internetowa – sprzęt kuchenny.

Czas trwania konkursu:
04-20.04.2017

Czas trwania głosowania internetowego:
od 21.04.2017, godz. 15:00 do 26.04.2017, godz. 15:00.

Finał konkursu:
27.04.2017 w Starostwie Powiatowym w Stargardzie