Dużo pozytywnej energii i mnóstwo uśmiechu wzniosły dziś do starostwa dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Stargardzie. Grupa pięciolatków odwiedziła Zarząd Powiatu Stargardzkiego i przyjrzała się pracy urzędników. Dużym zainteresowaniem cieszył się fotel w gabinecie Starosty Iwony Wiśniewskiej.

Głośno, wesoło i śpiewająco – tak w skrócie wyglądała wizyta przedszkolaków w urzędzie. Maluchy zostały ugoszczone słodkim poczęstunkiem, po którym obejrzały gabinet starosty, a także poznały pozostałych członków zarządu. Po zwiedzaniu urzędu przyszedł czas na podziękowania. Przedszkolaki pożegnały się śpiewająco – specjalnie dla Starosty wykonały trzy piosenki oraz wręczyły pamiątkowe podziękowania i kwiaty.