Szanowni Państwo, informujemy, że Powiat Pyrzycki wraz z Narodowym Instytutem Dziedzictwa w Warszawie planuje 26 i 27 września br. zorganizować w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pyrzycach dwudniowe bezpłatne szkolenie z zakresu ochrony dziedzictwa lokalnego.

Szkolenie skierowane jest do urzędników gmin/powiatów/miast oraz organizacji pozarządowych, muzeów, liderów lokalnych, LGD, przedsiębiorców, właścicieli zabytków, nauczycieli itd. – wszystkich, którzy zajmują się jakimś aspektem wykorzystania dziedzictwa w rozwoju społecznym i gospodarczym.

Do udziału w szkoleniu zachęcamy nie tylko osoby odpowiedzialne za zagadnienia związane z zabytkami, ale także z planowaniem przestrzennym, edukacją, promocją, turystyką, czy przedsiębiorczością.

Idea szkolenia oparta jest o interdyscyplinarny proces zarządzania dziedzictwem, przedstawiony w  poradniku: link.

Poradnik w formie papierowej będzie wręczany na szkoleniu. Ma on ułatwiać codzienną pracę w działaniach związanych z dziedzictwem materialnym i niematerialnym.

Szczegółowy program powstanie po zebraniu wypełnionych ankiet (w załączniku).

Odpowiedzi na pytania dotyczące szkolenia udziela:
Aleksandra Chabiera
Główny Specjalista ds. Zarządzania Dziedzictwem
Narodowy Instytut Dziedzictwa
Tel. + 48 22 551 56 79

W przypadku zainteresowania udziałem – proszę o przesłanie na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wypełnionej ankiety wraz z danymi kontaktowymi tj: imię i nazwisko, nazwa reprezentowanej instytucji, funkcja oraz dane kontaktowe, m.in. tel., email.

Attachments:
Download this file (ankieta.doc)ankieta.doc[ ]62 kB