Powiat Stargardzki ogłasza nabór na warsztaty jazzowe w ramach V Jesiennego Jazzu. Zajęcia odbędą się w dniach 24 do 27 października br., a poprowadzą je:
Marek Napiórkowski – gitara
Marcin Jahr – perkusja
Wojciech Niedziela – fortepian
Piotr Szmidt – trąbka
Adam Wendt - saksofon
Zbigniew Wrombel – kontrabas
Janusz Szrom i Ilona Damięcka - wokal

Zgłoszenia do 15 października na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W zgłoszeniu proszę podać: imię i nazwisko, instrument (jaki?)/wokal, wiek.
Konieczna umiejętność gry na wybranym instrumencie.
Udział bezpłatny.

„Jesienny Jazz” to warsztaty wokalno – instrumentalne, podczas których młodzi muzycy i wokaliści udoskonalają swój warsztat pod okiem wybitnych jazzmanów. W tym roku piąta edycja odbędzie się w dniach 24.-27.10.2017 w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Stargardzie. Jesienny Jazz to także koncerty towarzyszące i jam session.
Organizatorem wydarzenia jest Powiat Stargardzki, partnerem Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Stargardzie.
Zapraszamy serdecznie do udziału!!!