Głównej zawartości

Twoje Radio zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na Nauczyciela Roku Twojego Radia. Celem konkursu jest wyróżnienie nauczycieli z pasją. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół wszystkich szczebli (szkoły podstawowe i ponadgimnazjalne) zlokalizowanych na terenie powiatu stargardzkiego, Goleniowa, Pyrzyc, Szczecina. Szkoły niepubliczne również mogą wziąć udział w zabawie.

Zadaniem uczestników jest nagranie filmiku (mogą to być filmiki nagrane telefonem komórkowym), w którym pokażą, że ich nauczyciel jest wyjątkowy. Zgłoszeń mogą dokonywać zarówno uczniowie, jak i całe klasy od 20 września do 2 października 2017r. 

3 października Twoje Radio uruchomi głosowanie internetowe, które potrwa do 10 października 2017r.  Autorzy filmu, który otrzyma najwięcej głosów, zostaną nagrodzeni. Nagrodę otrzyma również nauczyciel, który będzie bohaterem zwycięskiego filmu.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.