Z okazji 300 rocznicy koronacji  Obrazu Jasnogórskiego Parafia pw. NMP Królowej Świata w Stargardzie oraz  II Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Stargardzie ogłaszają Stargardzki Konkurs Religijny o Jasnej Górze, pod patronatem: Starosty Stargardzkiego – Pani Iwony Wiśniewskiej,  Prezydenta Miasta Stargardu – Pana Rafała Zająca, oraz Wójta Gminy Stargard – Pana Kazimierza Szarżanowicza.

Celami konkursu są między innymi pogłębienie wiedzy na temat duchowej stolicy naszego Narodu, kształtowanie postawy świadomego i odpowiedzialnego zaangażowania w działalność misyjną Kościoła, rozwijanie talentu plastycznego, umiejętności poznawczych i informatycznych oraz promowanie zdolnych i ambitnych uczniów dekanatów stargardzkich.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów przedszkoli, szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych, głównie z dekanatów: Stargard Wschód i Zachód. Przewidziane są dwa etapy: szkolny (do 17 października 2017 r) oraz dekanalny (26.10.2017).

Regulamin obejmuje dwie kategorie konkursu: plastyczną – obejmującą uczniów przedszkoli i klas 0-III i IV-VII szkoły podstawowej oraz wiedzy dla uczniów klas IV-VII szkoły podstawowej, oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych.

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie szkoły (z podaniem formy uczestnictwa) do udziału w konkursie - do dnia 06 października 2017 r. na adres: II Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Stargardzie, ul. Mieszka I nr 4, lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W załączeniu regulamin oraz wykaz literatury niezbędnej do przygotowania się do konkursu.

Attachments:
Download this file (Konkurs 2017 Literatura.pdf)Konkurs 2017 Literatura.pdf[ ]268 kB
Download this file (Konkurs 2017 Regulamin.pdf)Konkurs 2017 Regulamin.pdf[ ]216 kB