12.11.2017. Gminny Zespół Sportowy „Znicz” Niedźwiedź, Gmina Kobylanka oraz Centrum Kultury i Rekreacji w Kobylance zapraszają na II Bieg Niepodległości w Niedźwiedziu.

W programie przewidziano bieg główny dla dorosłych i młodzieży od 16 roku życia na dystansie 5,5 km, bieg dzieci na dystansie 700m oraz konkurs z wiedzy o tematyce niepodległościowej. W biegu może wziąć udział 125 osób. Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 09.11.2017. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerami wydarzenia są: Starostwo Powiatowe w Stargardzie, Brygada Wsparcia Dowodzenia Wielonarodowego Korpusu Północny-Wschód, Wojskowa Komenda Uzupełnień Stargard, 102 Batalion Ochrony w Bielkowie, Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Stargardzie, 2 Stargardzki Batalion Saperów, Proffman Brokers Sp. z o.o., Agencja Reklamowa ARTE, Ola Pizza Kobylanka.
W załączeniu regulamin konkursu oraz mapa biegu.