Głównej zawartości

Na przełomie września i października młodzież z Zespołu Szkół Nr 2 w Stargardzie rywalizowała w mistrzostwach powiatu w konkurencjach lekkoatletycznych. Męska reprezentacja już po raz piąty z rzędu wywalczyła mistrzowski tytuł w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej. Na uwagę zasługuje fakt, że do ekipy dołączyło wielu uczniów klas pierwszych, którzy już na początku swojej edukacji odnieśli znaczny sukces.

Podopieczni Pana Mariusza Stencla wystąpili w składzie: Olechnowicz Michał, Napierajczyk Szymon, Stelmasik Franciszek w biegu na 100m i sztafecie 4z100m. Sitkowski Bartosz, Sadłowski Szymon w biegu na 400m, Pasierbek Dawid, Nowak Mateusz w biegu na 1500m, Warnieło Szymon, Czurak Kamil w skoku w dal i sztafecie 4x100m oraz Kierczyński Jakub, Charęza Kamil i Gronowicz Patryk w pchnięciu kulą. 

W tych samych zawodach bardzo udany występ zanotowała również żeńska drużyna. Kierowane przez Panią Agnieszkę Sieczkowską i Panią Agnieszkę Świerczyńską dziewczęta, wywalczyły brązowe medale zarówno w Szkolnej Lidze jak i Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Gratulacje dla wszystkich uczniów za poświęcony czas i zaangażowanie.