Do konkursu „Naturalnie… Powiat Stargardzki” zgłoszono łącznie 56 zdjęć, które zostały opublikowane na fan page’u Powiatu Stargardzkiego. W każdym miesiącu od maja do września bieżącego roku wygrywało zdjęcie, które uzyskało najwięcej polubień od użytkowników Facebooka. W ten sposób to właśnie mieszkańcy powiatu wybrali 5 zwycięskich fotografii.

Nagrody w postaci kamerek sportowych oraz gadżetów wręczyła dziś autorom zwycięskich fotografii Pani Iwona Wiśniewska Starosta Stargardzki. Podczas spotkania  rozmawiano o okolicznościach i miejscach, w których uchwycono piękno przyrody naszego powiatu.

Lista autorów zwycięskich fotografii przedstawia się następująco:

Łukasz Chlewiński- maj
Robert Kilar – czerwiec
Sandra Wójcik – Maryńczak –lipiec
Gabriela Kisiel – sierpień
Marek Kowalski – wrzesień

Poza konkursem wyróżniono zdjęcie Sylwestra Staniszewskiego, które ozdobi kalendarz Powiatu Stargardzkiego na rok 2018.