Głównej zawartości

Fundacja Ekologiczna „Zielona Akcja” zaprasza do udziału w konkursie „Drzewa dla bioróżnorodności, Drzewa dla Klimatu”- w którym należy wykonać modelowe, edukacyjne  śródpolne strefy zadrzewień, wspierające zachowanie bioróżnorodności i łagodzących zmiany klimatyczne na terenie województwa wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.

Konkurs ma na celu propagowanie ciekawych inicjatyw podejmowanych przez społeczności lokalne na rzecz ochrony klimatu i bioróżnorodności.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Zadrzewienia śródpolne dla ochrony bioróżnorodności i klimatu” finansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

W konkursie mogą przedstawić swoje projekty grupy nieformalne, organizacje, rady sołeckie, samorządy gminne w imieniu mieszkańców z terenu województwa wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.

Aby wziąć udział w konkursie należy w terminie do 14 listopada 2017 r. przesłać skan wypełnionego i podpisanego formularza konkursowego wraz z załącznikami (4 zdjęcia terenu, na którym zostanie wykonane nasadzenie, zgoda podmiotu dysponującego terenem) mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz listownie na adres Fundacji: Fundacja Ekologiczna "Zielona Akcja" Al. Orła Białego 2, 59-220 Legnica.

Szczegóły w załączonym regulaminie.

Attachments:
Download this file (Formularz.doc)Formularz.doc[ ]337 kB
Download this file (Formularz.pdf)Formularz.pdf[ ]231 kB
Download this file (Regulamin.pdf)Regulamin.pdf[ ]424 kB