Głównej zawartości

Współdziałanie, mini-granty, cenne doświadczenie w pracy i nawiązywanie kontaktów – to wszystko czeka na młode osoby, które wezmą udział w programie „Lider Zachodniopomorski”. Właśnie rozpoczyna się rekrutacja do VI edycji programu, który wspiera młode aktywne osoby w naszym regionie.

Organizatorzy czekają na młode osoby z Pomorza Zachodniego, w wieku 17-22 lata, które są aktywne w wolontariacie, samorządzie uczniowskim, młodzieżowej radzie, lokalnym stowarzyszeniu, albo takie, które dążą do zmiany w swoim otoczeniu.

„Lider Zachodniopomorski” zakłada zdobywanie doświadczeń i rozwijanie kompetencji społecznych. W ramach warsztatów prowadzonych przez praktyków pracy projektowej uczestnicy będą mieli okazję rozszerzyć swoją wiedzę. Dzięki spotkaniom z ekspertami nawiążą sieć kontaktów i zyskają inspirację do działania. Wizyty studyjne w organizacjach pozwolą im poznać dobre praktyki działań społecznych.

Program będzie trwał od stycznia do czerwca 2018r. Aby zgłosić się do programu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.mlodziez.wzp.pl do dnia 21 grudnia. Udział w programie jest bezpłatny.

Szczegóły: http://www.mlodziez.wzp.pl/zglos-sie-do-programu-lider-zachodniopomorski-buduj-ciekawe-portfolio-spoleczne/