Spotkanie na temat funduszy zwrotnych na założenie i rozwój działalności gospodarczej w perspektywie finansowej 2014 -2020 odbędzie się w dniu 30 listopada 2017 r. w godz. 11:00 – 13:00 w Starostwie Powiatowym w Pyrzycach, ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce.

Rejestracji uczestników w spotkaniu można dokonać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który należy przesłać na adres e-mail Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Pyrzycach: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń. Kontakt z organizatorem: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pyrzycach ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce, tel.: 91 88 11 302, 91 88 11 303 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program spotkania
    Rejestracja Uczestników
    Informacje o sieci PIFE (Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Polsce)
    Przedstawienie oferty Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Pyrzycach
    Wprowadzenie do Funduszy Europejskich na lata 2014-2020
    Przerwa
    Instrumenty zwrotne wspierające rozwój przedsiębiorczości w ramach Funduszy Unijnych.
    Sesja pytań i odpowiedzi / konsultacje indywidualne
Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

Spotkanie kierowane jest do osób fizycznych i przedsiębiorstw z terenu powiatów: pyrzyckiego, stargardzkiego, myśliborskiego, choszczeńskiego i gryfińskiego.
W przypadku osób niepełnosprawnych, organizatorzy proszą o poinformowanie o swoich szczególnych potrzebach i rodzaju niepełnosprawności. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę.