Głównej zawartości

Spotkanie Wigilijne w Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo Wychowawczych w Stargardzie odbyło się 13 grudnia 2017 r. Zaproszono gości, którzy na co dzień w rozmaity sposób wspierają działanie COPOW.

Dzieci wraz z wychowawcami przygotowały piękny wigilijny stół. Każdy z zaproszonych gości otrzymał choinkę dla „przyjaciela dziecka” oraz pierniczek- wszystko wyjątkowe, wykonane rozmaitymi technikami ręcznie przez dzieci przebywające w placówkach opiekuńczo - wychowawczych. Goście przynieśli również różne upominki dla dzieci.

Na spotkaniu panowała ciepła, świąteczna atmosfera. Grupa dzieci i młodzieży śpiewała kolędy, recytowała wierszyki – wszystko o charakterze świątecznym i zimowym. Starsze dzieci pomagały również w obsłudze gości. Pani Agnieszka Ignasiak – dyrektor COPOW podkreśla, że jej podopieczni to wspaniałe dzieci, jest z nich bardzo dumna. W uroczystości wzięły udział również Pani Iwona Wiśniewska Starosta Stargardzki oraz Pani Irena Agata Łucka Członek Zarządu Powiatu Stargardzkiego.