Głównej zawartości

 

Nadarza się okazja, by przed wyruszeniem na trasy Wielkiej Majówki sprawdzić swój pojazd- zupełnie bezpłatnie. Przedmiot i spełnienie naszych marzeń, powód do dumy i poczucia prestiżu, możemy oddać w ręce fachowców Zespołu Szkół Nr 5. Darmowy przegląd aut o dopuszczalnej masie do 3,5 tony szkoła organizuje w najbliższy czwartek, 26 kwietnia, w budynku warsztatów szkolnych przy ul. J. Śniadeckiego 4- 5 w Stargardzie na Osiedlu Lotnisko.

Czwartkowe przeglądy samochodów zaplanowano w godzinach: od 9.00. do 12.00., oraz w drugiej turze- od godz. 14.00. do 17.00. Sprawdzony zostanie stan zawieszenia pojazdu, sprawność układu kierowniczego i hamulcowego, a zatem kluczowych elementów mających bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy.

Kontroli poddane zostanie również oświetlenie oraz pozostałe układy, decydujące o komforcie i poczuciu bezpieczeństwa na drodze.

Zespół Szkół Nr 5, zapraszając w czwartek na darmowe przeglądy przypomina jednocześnie, że nie mają one charakteru okresowych badań technicznych. Dlatego po przeprowadzeniu przeglądu nie jest możliwe potwierdzenie wykonanych czynności w dowodzie rejestracyjnym.

Tym niemniej wszystkim, którym zależy na poczuciu bezpieczeństwa i pewności w drodze- bez uszczuplenia własnego portfela- polecamy wjazd w najbliższy czwartek na stanowisku diagnostyczne warsztatu szkolnego Zespołu Szkół Nr 5.