Ci, którzy mają talent dostrzegania zarówno szczegółów, jak i pejzaży w skali makro, na które składa się wszystko, co można ująć w kategoriach piękna, mogą wziąć udział w konkursie fotograficznym, ogłoszonym przez Powiat Stargardzki . Tegoroczny konkurs organizowany jest pod hasłem: „Przyroda Powiatu Stargardzkiego”, a ogłoszony został w ramach projektu ,,Bobrowa Polana IV – podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców powiatu stargardzkiego”. Zadanie dla jego uczestników jest proste: należy wykonać zdjęcie o tematyce przyrodniczej, ukazujące naturalne piękno Powiatu Stargardzkiego.
Konkurs organizujemy na facebooku, w dniach od 1.05.2018 r. do 30.09.2018 r. Co miesiąc jury, jakim są użytkownicy facebooka, głosują na najlepsze zdjęcie poprzez zaznaczenie opcji „lubię to”. Zdjęcie z największą ilością „polubień” w danym miesiącu wygrywa. Konkurs adresowany jest do wszystkich zainteresowanych fotografią.
Zachęcamy do udziału w konkursie i odkrywania bogactwa przyrodniczego powiatu stargardzkiego. Szczegóły w regulaminie. Strona konkursu na Facebook'u - https://www.facebook.com/Przyroda-Powiatu-Stargardzkiego-1901226330169020/notifications/ By zaostrzyć apetyt potencjalnym uczestnikom konkursowych zmagań, przypominamy zwycięskie zdjęcie Sylwestra Staniszewskiego „Jezioro Miedwie”.

Projekt dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

Patronat medialny,

W załącznikach regulamin konkursu.

Attachments:
Download this file (regulamin konkursu.doc)regulamin konkursu.doc[ ]94 kB