Przypominamy o konkursie dedykowanym wszystkim, którzy mają umiejętność dostrzegania zarówno szczegółów, jak i pejzaży w skali makro. Jeśli chcą podzielić się z odbiorcami tym,  co uwiecznili  w kadrze mogą wziąć udział w konkursie fotograficznym,  ogłoszonym przez Powiat Stargardzki . Tegoroczny konkurs organizowany jest pod hasłem: „Przyroda Powiatu Stargardzkiego”. Jest również częścią  projektu pod hasłem: ,,Bobrowa Polana IV – podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców powiatu stargardzkiego”. Zadanie dla jego uczestników jest proste: należy  wykonać zdjęcie o tematyce przyrodniczej, ukazujące naturalne piękno Powiatu Stargardzkiego.

Konkurs organizujemy na facebooku. Już trwa  od 1.05.2018 r. do 30.09.2018 r. Co miesiąc jury, jakim są użytkownicy facebooka, głosuje na najlepsze zdjęcie poprzez zaznaczenie opcji „lubię to”. Zdjęcie z największą ilością „polubień” w danym miesiącu wygrywa. Konkurs adresowany jest do wszystkich zainteresowanych fotografią.
Zachęcamy do udziału w konkursie i odkrywania bogactwa przyrodniczego powiatu stargardzkiego. Szczegóły w regulaminie. Strona konkursu na Facebooku - https://www.facebook.com/Przyroda-Powiatu-Stargardzkiego-1901226330169020/ By zaostrzyć apetyt potencjalnym uczestnikom konkursowych zmagań, przypominamy jedno ze zdjęć wyróżnionych w ubiegłorocznym konkursie. To fotografia  Sylwestra Staniszewskiego „Jezioro Miedwie”. W załącznikach zamieszczamy regulamin, oraz druk zgody rodziców na udział dziecka w konkursie.

Patronat medialny:

Projekt dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

Attachments:
Download this file (regulamin konkursu.doc)regulamin konkursu.doc[ ]106 kB