Zgodnie z zapisami ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. Nr 96, poz. 873 z późn. zm.) informujemy, że Stargardzkie Stowarzyszenie Klub Abstynenta „ALA” z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim, przy ul. Warszawskiej 16, złożyło ofertę na realizację zadania publicznego w obszarze ochrony i promocji zdrowia w zakresie zwiększenia wiedzy i świadomości o szkodliwości spożywania alkoholu.

Jednocześnie informujemy, że każdy w terminie 7 dni od zamieszczenia niniejszej oferty może zgłosić do niej uwagi na adres  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres: Starostwo Powiatowe w Stargardzie Szczecińskim Wydział Zdrowia,  ul. Skarbowa 1, 73-110 Stargard Szczeciński.

Attachments:
Download this file (doc05513520140303141002.pdf)Oferta[ ]1234 kB