Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /powiatj341/rok2014/marzec2015/06kd.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: /rok2014/marzec2015/06kd

Plebiscyt1Rozstrzygnięto Plebiscyt „Gwiazdy Stargardzkiego Sportu 2014”. Uroczyste podsumowanie odbyło się 27 lutego w hali OSiR. Największą liczbę głosów uzyskała Paulina Kaczyńska trenująca lekkoatletykę. Terenerem roku został Marek Różyczka z LLKS Pomorze.

Plebiscyt zorganizowało Miasto Stargard Szczeciński wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. O wygranej decydowały głosy oddane przez Internet, za pomocą kuponów zamieszczonych w Stargardzkim Informatorze Samorządowym oraz przyznane przez kapitułę konkursową.

Zwyciężczyni, Paulina Kaczyńska, to halowa wicemistrzyni Polski seniorów na 3000 m z 2014 i 2015 roku. Ma na swoim koncie wiele innych sukcesów. Posiada Mistrzowską Klasę Sportową i jest członkinią Kadry Narodowej. Trenerem 2014 roku został Marek Różyczka, którego podopieczni w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS zdobyli dwa złote i dwa brązowe medale. Jedna z jego podopiecznych, Magdalena Zycer, zwyciężyła niedawno w Plebiscycie „Sportowiec Powiatu Stargardzkiego 2014 roku”.

Laureaci otrzymali statuetki oraz atrakcyjne nagrody. Zdobywczyni pierwszego miejsca Paulina Kaczyńska otrzymała od Prezydenta Sławomira Pajora nagrodę pieniężną w wysokości 4 tysięcy złotych. Wicestarosta Iwona Wiśniewska wręczyła natomiast czek na kwotę 2 tysięcy złotych zdobywcy drugiego miejsca – Arkadiuszowi Soczewskiemu z Klubu Sportowego Spójnia.

Wyniki plebiscytu:

I miejsce - Paulina Kaczyńska - Wiodący Międzyszkolny Ludowy Klub Sportowy Pomorze
II miejsce - Arkadiusz Soczewski - Klub Sportowy Spójnia
III miejsce - Mateusz Krawczyk - zawodnik Lekkoatletycznego Ludowego Klubu Sportowego Pomorze
IV miejsce - Katarzyna Mądrowska - zawodniczka Ludowego Klubu Sportowego Feniks
V miejsce - Robert Gajda - zawodnik Klubu Piłkarskiego Błękitni
VI miejsce - Agata Czekin - zawodniczka Stargardzkiego Towarzystwa Cyklistów
VII miejsce - Kinga Moroz - zawodniczka Stowarzyszenia Klubu Karate Kamikaze
VIII miejsce - Anna Kondyjowska - zawodniczka Stargardzkiego Stowarzyszenia Miłośników Brydża Sportowego Brydż-Star
IX miejsce - Artur Sawoch - zawodnik Klubu Sportowego ATS
X miejsce - Aleksander Saków - zawodnik Stargardzkiego Związku Weteranów Lekkiej Atletyki

Trener:
Marek Różyczka – Lekkoatletyczny Ludowy Klub Sportowy Pomorze.

źródło: www.stargard.pl

{gallery}rok2014/marzec2015/06kd{/gallery}