Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /powiatj341/rok2014/marzec2015/18kd.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: /rok2014/marzec2015/18kd

Konkurs stolarskiW dniach 6-7 marca w Zasadniczej Szkole Zawodowej Towarzystwa Salezjańskiego w Szczecinie odbyła się XV edycja Międzynarodowego Konkursu Stolarskiego. W tym roku w czołówce znaleźli się uczniowie z powiatu stargardzkiego.

W konkursie uczestniczą uczniowie techników i szkół zasadniczych kształcących się w zawodach technik technologii drewna oraz stolarz. W tegorocznej edycji brało udział 43 zawodników przybyłych z Polski i Słowacji,  w tym 4 uczniów z Zespołu Szkół Nr 1 w Stargardzie Szczecińskim uczących się zawodu w Centrum Kształcenia Praktycznego w Stargardzie Szczecińskim.

Młodzi  miłośnicy sztuki stolarskiej zaprezentowali  swoje praktyczne umiejętności  wykonując pracę konkursową polegającą na zrobieniu szafki stojącej z wsuwanymi pojemnikami z plastiku.

Nasi reprezentanci w tegorocznym konkursie pokazali się z jak najlepszej strony. Oto ich wyniki:
Marcin Kowalczuk z klasy III TD - II miejsce (przegrana o I miejsce jednym punktem)
Mateusz Kopeć z klasy III TD – III miejsce
Szymon Łuczyńki z klasy III TD – IV miejsce
Patryk Wardziak z klasy II TD – XV miejsce

Tak wysoka klasyfikacja indywidualna dała stargardzkim uczniom drużynowo I miejsce.

{gallery}rok2014/marzec2015/18kd{/gallery}