Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /powiatj341/rok2014/marzec2015/30kd.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: /rok2014/marzec2015/30kd

V Rada PowiatuPodczas V sesji Rady Powiatu przyjęto uchwały w sprawie informacji z działalności służb, straży oraz inspekcji za 2014 rok oraz w sprawie przekazania dotacji dla szpitala. Obrady odbyły się w środę 25 marca w Starostwie Powiatowym.

Na początku sesji Starosta Stargardzki Ireneusz Rogowski przedstawił sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu za okres 18 lutego-25 marca. W dalszej części rozpatrywano projekty uchwał. Przyjęto m.in. uchwały w sprawie informacji o działalności za rok 2014: Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego, Powiatowego Lekarza Weterynarii, Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, Komendy Powiatowej Policji oraz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Stargardzie Szczecińskim.

Radni przyjęli zadania na rzecz osób niepełnosprawnych, a także uchwałę w sprawie przekazania dotacji dla stargardzkiego szpitala. Powiat Stargardzki zabezpieczył w tegorocznym budżecie 200 tysięcy złotych na zakup sprzętu i aparatury medycznej do pracowni endoskopowej. Doposażenie umożliwi ciągłość udzielania świadczeń zdrowotnych i ich dostępność, w szczególności dla realizacji programu Ministerstwa Zdrowia „Pakiet onkologiczny”.

{gallery}rok2014/marzec2015/30kd{/gallery}

Fot. Tadeusz Surma