Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /powiatj341/rok2014/marzec2015/33kd.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: /rok2014/marzec2015/33kd

HALPCzternasta edycja rozgrywek Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej przeszła do historii. Wystąpiło w niej 31 drużyn, w których zgłoszonych było 435 piłkarzy. Tytuł mistrzowski sprzed roku obronił Klinkier Grzelak, a w lidze oldbojów zwyciężyła drużyna Granit Owczarek. 27 marca w lokalu Piccolo odbyło się uroczyste zakończenie rozgrywek i wręczenie nagród.

Drużyna Klinkier Grzelak wygrała 13 spotkań, 2 zremisowała, a 3 przegrała. Drugie miejsce zajęła Aviva Zjednoczeni, a trzecie – Nauka Jazdy Rondo. Nagrody indywidualne przypadły Kamilowi Bartoszyńskiemu z Klinkieru (król strzelców), Michałowi Kruszyńskiemu z Avivy (najlepszy bramkarz) i Oskarowi Durze z Ronda (najlepszy zawodnik).

Superligę opuściły najsłabsze w całej stawce zespoły: Bridgestone i Metabo, których miejsce w 15. edycji zajmą: Melioranci Krąpiel i Mariusz Sobczyk Auto-Handel. W lidze oldbojów, tak jak na pozostałych szczeblach, walka o pierwsze miejsce również była zacięta. Ostatecznie zwyciężyła drużyna Granit Owczarek.

Najlepsze drużyny oraz wyróżnieni zawodnicy otrzymali puchary, dyplomy oraz nagrody. Jednym z fundatorów był Powiat Stargardzki, który na podsumowaniu rozgrywek 27 marca reprezentował Członek Zarządu Powiatu Adam Chrałowicz.

Dokładny opis rozgrywek wraz ze szczegółowymi wynikami na: www.halp.stargard.pl

{gallery}rok2014/marzec2015/33kd{/gallery}

Fot. Tadeusz Surma