Rajd na orientację „ECO RACE” to kolejne działanie w ramach projektu ,,Bobrowa Polana - podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców powiatu stargardzkiego”, do którego serdecznie zapraszamy. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Starosta Stargardzki Ireneusz Rogowski.

Szczegóły zawodów:

ORGANIZATORZY
• Powiat Stargardzki,
• MAGLAIN Wojciech Wieczorek (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) tel. 502 911 338,
• Stargardzki Klub Orientacji „15 POŁUDNIK”
• Proeuropejskie Centrum Ekologiczne w Stargardzie Szczecińskim

TERMIN I MIEJSCE: 20 czerwca 2015 r.
• Start - przy moście rzeki Ina, ul. Światopełka w Stargardzie Szczecińskim
• Meta - na Bobrowej Polanie w Lasku Reymonta w Stargardzie Szczecińskim

TRASA składać się będzie z trzech dyscyplin:  kajakarstwo, marsze na orientację oraz bieg na orientację

LIMIT CZASU: 4 godziny

DŁUGOŚĆ TRASY: ok. 10 – 12 km

START wszystkich uczestników odbywa się jednocześnie, po czym uczestnicy zmierzają do mety non-stop

MAPY topograficzne, specjalistyczne, w skali 1:10 000 -  1:50 000 i in.

IMPREZA BEZPŁATNA

CO OTRZYMAJĄ ZAWODNICY?:
• komplet map 1:10 000 - 1:50 000
• poczęstunek po zakończeniu zawodów
• nagrody rzeczowe oraz dyplomy dla najlepszych zespołów

RAMOWY PROGRAM:

sobota  20 czerwca 2015
07:30-07:50 przyjmowanie, rejestracja zawodników, odprawa techniczna ECO-RACE ul. Światopełka, most na rzece Ina,
08:00 Start Rajd:
• Etap 1: kajaki,
• Etap 2: marsz na orientację,
• Etap 3: marsz/bieg na orientację.
12:00 Zamknięcie mety Rajdu ECO-RACE, happening (atrakcje: stanowisko do balansowania na taśmie SLACKLINE, mata do walk sumo)
12:30-13:00 Ogłoszenie wyników

ZGŁOSZENIA:
Warunkiem umieszczenia na liście zespołów dopuszczonych do udziału w zawodach jest przesłanie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenia zespołu. Zgłoszenie powinno zawierać następujące dane: nazwa zespołu lub jednostki zgłaszającej, imię i nazwisko, rok urodzenia, numer telefonu kontaktowego (jeden z członków zespołu musi mieć ukończone 18 lat). Zgłoszenia przyjmowane są w terminie od 15.06.2015 r. do 19.06.2015 r. do godziny 16.00. Ilość miejsc ograniczona.

Szczegółowy regulamin RAJDU znajduje się w załączniku i na stronie internetowej www.15poludnik.pl.

Attachments:
Download this file (Regulamin ECO RACE 2015.doc)Regulamin rajdu[ ]48 kB