Powiatowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Stargardzie Szczecińskim, realizując działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu, zaplanowała na dzień 27 listopada 2015 r. kampanię społeczną pod hasłem: „Załóż ODBLASK – świeć przykładem”. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję!

W tym dniu chcielibyśmy wspólnie z mieszkańcami powiatu pokazać, jak ważną rolę odgrywa noszenie odblasków w bezpieczeństwie ruchu drogowego. Celem kampanii jest przekonanie społeczeństwa do noszenia odblasków, bo tylko wtedy spełniają one swoją funkcję. Odblask w torebce, plecaku, kieszeni czy w szufladzie, nie poprawia bezpieczeństwa pieszych. Do wspólnej akcji może przyłączyć się każdy. Wystarczy w piątek 27.11.2015 r. założyć odblask i dać przykład innym.