Zarządy Automobilklubu Stargardzkiego oraz Okręgowego Polskiego Związku Motorowego w Szczecinie 12 grudnia w Klubie Garnizonowym w Stargardzie zorganizowały uroczystość z okazji zakończenia i podsumowania sezonu 2015 oraz zakończenia „Mini OES”.

Spotkanie było okazją do podziękowania wszystkim partnerom. Jednym z wyróżnionych był Starosta Stargardzki Ireneusz Rogowski, który z rąk Prezesa Zarządu Okręgowego PZM Józefa Liszczaka otrzymał pamiątkową tabliczkę „za współpracę w tworzeniu 65-letniej historii Polskiego Związku Motorowego”. Podziękowania „za pomoc i zaangażowanie wniesione w realizację zadań Automobilklubu Stargardzkiego w sezonie sportowym 2015” Starosta otrzymał ponadto od Prezesa Zarządu AS Krzysztofa Kosińskiego.

Podczas spotkania podsumowano również zawody sprawnościowe „MINI OES 2015”. W klasyfikacji generalnej zwyciężył Tomasz Buńka. Wicemistrzem został Paweł Wesołek a II Wicemistrzem – Tomasz Dąbrowski. Zawodnikom wręczono medale i puchary.

Fot. Tadeusz Surma