W dniu 12 grudnia w Łobzie odbyły się XV Okręgowe Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej Klubów Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża 2015. W rozgrywkach wzięło udział sześć klubów HDK PCK z województwa zachodniopomorskiego.

Klub Honorowych Dawców Krwi „Płomyk” Polskiego Czerwonego Krzyża przy Komendzie Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Stargardzie zdobył Mistrzostwo Okręgu Zachodniopomorskiego Klubów Honorowych Dawców Krwi. W skład drużyny weszli: Mirosław Kacprzak, Kordian Molek, Rafał Jóźwik, Grzegorz Kałuziak, Krzysztof Drapiński, Krzysztof Flejterski, Dawid Szymczyk, Michał Moskal.

Mistrzostwa zorganizowane przez Klub HDK PCK w Łobzie odbyły się pod patronatem Burmistrza Gminy Łobez Piotra Ćwikły, również krwiodawcy. Uczestników zawodów odwiedził Starosta Łobeski Paweł Marek.

Tekst: RR HDK PCK
Fot. JB