Kiermasze świąteczne w Starostwie Powiatowym w Stargardzie to już wieloletnia tradycja. Stoisk organizacji pozarządowych i stowarzyszeń w holu urzędu nie zabrakło również przed tegorocznymi Świętami Wielkanocnymi. Ręcznie wykonane, niepowtarzalne ozdoby, można było nabyć w środę 23 marca w godz. 10.00-14.00.

W kiermaszu wzięli udział: Środowiskowy Dom Samopomocy, Warsztaty Terapii Zajęciowej Dzwono, Stowarzyszenie Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Zespół Szkół im. J. Tuwima, Dom Pomocy Społecznej Dolice, Stowarzyszenie Forum Chociwelskie, Bursa Szkolna, Stowarzyszenie Amazonek „Stokrotki”, Szkoła Przysposabiająca do Pracy ZS nr 5, Liga Kobiet Polskich.

Fot. Tadeusz Surma; Powiat Stargardzki