Znamy już majowego zwycięzcę konkursu fotograficznego „Oblicza przyrody w powiecie stargardzkim”. Internauci zdecydowali, że najciekawsze zdjęcie wykonano nad jeziorem Grabowskim. Jego autor, pan Robert Kilar, otrzymał największą liczbę polubień na Facebooku – 132. Serdecznie gratulujemy!

Zgodnie z regulaminem, nagroda zostanie wręczona po zakończeniu konkursu. Tymczasem, przypominamy, że wciąż można nadsyłać zdjęcia!

Zadaniem jest wykonanie zdjęcia o tematyce przyrodniczo-ekologicznej na terenie powiatu stargardzkiego. Konkurs odbywa się na Facebooku w dniach od 1.05.2016 r. do 30.09.2016 r. Co miesiąc internauci głosują na najlepsze zdjęcie poprzez zaznaczenie opcji „lubię to”. Zdjęcie z największą ilością polubień w danym miesiącu wygrywa.  Zachęcamy do udziału w konkursie i odkrywania bogactwa przyrodniczego powiatu stargardzkiego. Szczegóły w regulaminie.

Konkurs fotograficzny „Oblicza przyrody w powiecie stargardzkim” organizowany jest w ramach projektu ,,Bobrowa Polana II – podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców powiatu stargardzkiego”.

Attachments:
Download this file (Regulamin konkursu.pdf)Regulamin[ ]298 kB