Zapraszamy Państwa do udziału w wyjątkowym wydarzeniu! W sobotę 3 września w Lisowie (gmina Chociwel) po raz pierwszy odbędą się Dożynki Powiatu Stargardzkiego. Na wspólne świętowanie i doskonałą zabawę zapraszają: Starosta Stargardzki Ireneusz Rogowski oraz Burmistrz Chociwla Stanisław Szymczak.

Dożynki rozpoczną się Mszą Świętą o godz. 13:00 w kościele w Lisowie. Następnie, po godzinie 14:00, spod kościoła na boisko sportowe, ruszy barwny korowód dożynkowy. Będą tradycyjne dożynkowe obrzędy, a przede wszystkim konkurs na najpiękniejszy wieniec, wykonany przez przedstawicieli poszczególnych gmin z powiatu stargardzkiego. A to wszystko w iście sielskiej, radosnej atmosferze – z muzyką, śpiewami, tańcami, konkursami i zabawami dla dzieci oraz dorosłych. Nie zabraknie również stoisk z produktami lokalnymi powiatu stargardzkiego i punktów gastronomicznych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!