Głównej zawartości

Każdego roku podczas Barzkowickich Targów Rolnych Agro Pomerania, wybierana jest najlepsza firma oraz wyrób z powiatu stargardzkiego. Na uroczystym spotkaniu podczas targów, kiedy wręczano nagrody, nie był obecny właściciel zwycięskiej firmy – PESTA 2, dlatego 12 września Starosta Stargardzki osobiście pogratulował i wręczył nagrodę w siedzibie firmy.

Nagrodę Mirosławowi Rybkowskiemu wręczył Starosta Stargardzki Ireneusz Rogowski wraz z Członkiem Zarządu Powiatu Adamem Chrałowiczem.

„Firma PESTA powstała w grudniu 1999 roku. Na początku zorientowana była głównie na dystrybucję olejów, smarów i akcesoriów motoryzacyjnych. Z biegiem czasu, ze średnich rozmiarów hurtowni, PESTA 2 Mirosław Rybkowski zmieniła się w działające na wielu płaszczyznach przedsiębiorstwo, posiadające duże zaplecze magazynowe oraz znacznie bogatszy asortyment towarowy. We wrześniu 2009 roku uruchomiona została hurtowa sprzedaż opon, felg i dętek oraz świadczenie usług wulkanizacyjnych. W niedługim czasie ofertę usług wulkanizacyjnych wzbogacono o serwis mobilny, umożliwiający wykonanie naprawy opon do 56 cali, bezpośrednio u klienta".