19 września w Stargardzkim Centrum Kultury odbyła się uroczystość jubileuszowa z okazji 70-lecia Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stargardzie. Podczas spotkania przypomniano historię spółki, a także podziękowano i uhonorowano pracowników, którzy spędzili w niej ponad dwadzieścia lat.

Jak mówiła podczas uroczystości prezes OSiR Beata Radziszewska, niełatwo byłoby znaleźć mieszkańca Stargardu, który nie miałby styczności chociaż z jednym z obiektów ośrodka. OSiR to bowiem nie tylko miejska pływalnia, ale również korty tenisowe (zimą lodowisko), siłownia, fitness, stadion piłkarski i lekkoatletyczny. Obiekty te każdego roku odwiedza średnio ćwierć miliona mieszkańców.

Na ręce pani prezes zaproszeni goście składali kwiaty oraz listy gratulacyjne, życząc dalszych sukcesów i realizacji planów związanych z rozwojem ośrodka. Życzenia przekazywali przedstawiciele firm, placówek i władz samorządowych. Powiat Stargardzki reprezentowali: Wicestarosta Iwona Wiśniewska oraz Członek Zarządu Powiatu Adam Chrałowicz.

W holu SCK można było obejrzeć jubileuszową wystawę fotograficzną.

Fot. Tadeusz Surma