Komendant Powiatowy Policji w Stargardzie mł. insp. Robert Nowak 1 października 2016 roku powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku kierownika posterunku policji w Ińsku mł. asp. Krzysztofowi Pakulskiemu. Wcześniej policjant był asystentem ds. dochodzeniowo-śledczych w Dolicach.

Nowy kierownik, który służbę w Policji pełni od 1998 roku, początkowo pracował w szczecińskim ruchu drogowym. W roku 2001 trafił do Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie, gdzie również służył w Wydziale Ruchu Drogowego. W 2013 awansował do pionu dochodzeniowo-śledczym w Posterunku Policji w Dolicach, gdzie na stanowisku asystenta pracował do końca minionego miesiąca.

W życiu prywatnym mł. asp. Krzysztof Pakulski to mąż i ojciec, ukończył studia magisterskie na kierunku psychopedagogika w WSHE Łódź, a także dwa kierunki studiów podyplomowych: zarządzanie zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Szczecińskim oraz  rekonstrukcja wypadków drogowych i likwidacja szkód komunikacyjnych na UTH w Radomiu. Nowy kierownik mówi już w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim, a teraz rozpoczął naukę włoskiego.

3 października Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Robert Nowak wspólnie z nowym kierownikiem posterunku, złożyli służbową wizytę Burmistrzowi Jackowi Liwakowi w Urzędzie Miasta i Gminy.

podkom. Łukasz Famulski