Stargardzcy policjanci zapraszają do udziału w „Otwartych dniach Komendy” w ramach działań prewencyjnych „Bezpieczne ferie”. Komendę Powiatową Policji mogą zwiedzać grupy zorganizowane dzieci i młodzieży.

Podczas tegorocznych ferii można zapoznać się z charakterem pracy stargardzkich policjantów, m.in. dyżurnego i przewodnika psa służbowego. Zobaczyć będzie można policyjne psy, wejść do radiowozu, obejrzeć jego wyposażenie i samodzielnie włączyć sygnały świetlne i dźwiękowe.

Nie zabraknie oczywiście profilaktyki – pani Alma Selwesiuk przypomni o podstawowych zasadach poruszania się po drodze oraz w jej pobliżu, a także o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, które należy stosować nie tylko podczas ferii.

W sprawie odwiedzin w ramach Dni Otwartych Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie informacji udziela p. Alma Selwesiuk z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii pod nr tel. 91 48 13 527.

Policjanci zapraszają grupy przedszkolne, szkolne, a także dzieci i młodzież uczestniczącą w zajęciach świetlic środowiskowych z terenu powiatu stargardzkiego.