Serdecznie zapraszamy do udziału w I Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który odbędzie się 11 marca w Kobylance. Dorośli będą mieli do pokonania dystans 4 kilometrów, a dzieci – 700 metrów. Na koniec przewidziane jest losowani gadżetów, a także ognisko ze śpiewem pieśni patriotycznych.

Start i meta biegu będą przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kobylance (ul. Jeziorna).

Program imprezy:
12:30-13:40 zapisy i odbiór numerów startowych
13:45 otwarcie zawodów przez Wójta Gminy Kobylanka
14:00 start biegu głównego
14:10 start biegu dzieci
15:30 zakończenie biegu i wręczenie medali oraz losowanie gadżetów patriotycznych
16:00 wspólne ognisko i śpiewanie pieśni patriotycznych

Limit uczestników biegu: 100 osób. Bieg ma charakter rekreacyjny, nie będzie prowadzony pomiar czasu i klasyfikacja zawodników.

W załączeniu – regulamin biegu oraz formularz zgłoszeniowy, który należy dostarczyć wypełniony i podpisany do biura w dniu biegu. Udział jest bezpłatny. Mogą zgłaszać się także zawodnicy nordic walking.

Zapisy:
- do 09.03.2017 do godz. 13:00 należy przesłać zgłoszenie z podaniem imienia i nazwiska, roku urodzenia oraz miejscowości zamieszkania na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
- lub osobiście w dniu biegu do godz. 13:40 w biurze zawodów w GOK Kobylanka (do wyczerpania numerów startowych).

Attachments:
Download this file (Formularz zgłoszeniowy.doc)Formularz zgłoszeniowy[ ]28 kB