Rozpoczęła się druga edycja projektu Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Fundacji Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych KOMES ze Szczecina i Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego pn. „MIKRODOTACJE, LOKALNE PRZEDSIĘWZIĘCIA - Małe Inicjatywy Lokalne edycja 2”. 21 marca 2017 r. uruchomiono nabór wniosków.

Wnioski należy wypełnić komputerowo, biorąc pod uwagę wskazany maksymalny obszar strony, który można w tym celu wykorzystać, zapisać w formacie .pdf oraz przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w temacie wiadomości: „Wniosek aplikacyjny MIKRODOTACJE, LOKALNE PRZEDSIĘWZIĘCIA - Małe Inicjatywy Lokalne edycja 2”.

Wnioski składa się w zależności od regulaminowego podziału powiatów. Wnioskodawcy z powiatów:
•    stargardzki, choszczeński, pyrzycki, myśliborski, gryfiński, m. Szczecin., m. Świnoujście, goleniowski, kamieński, policki, gryficki - składają wnioski do Operatora 1 - Fundacja Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych KOMES - na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
•    koszaliński, m. Koszalin, sławieński, kołobrzeski, białogardzki, wałecki, drawski, szczecinecki, świdwiński, łobeski - składają wnioski do Operatora 2 - Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. - na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin naboru wniosków mija 23 kwietnia br. o godz. 23:59:59.
Wszelkich informacji o naborze udzielają animatorzy lokalni – namiary dostępne tutaj

Szczegóły naboru i wszelka dokumentacja dostępne są tutaj i tutaj

Wzorem ubiegłych lat, zorganizowane zostaną spotkania informacyjne dla wnioskodawców.