7 lutego w Galerii Sztuki im. Jerzego Wąsiewicza w Starostwie Powiatowym w Stargardzie odbędzie się wystawa fotografii autorstwa Reginy Skulskiej.

Regina Skulska z wykształcenia jest historykiem. Prywatnie – szczęśliwa żona, dumna mama dwóch córek, babcia czworga wnucząt.

Pierwszy raz zainteresowała się fotografią pod koniec nauki w liceum. Od tego momentu zaczęła uczestniczyć w zajęciach fotograficznych w szczecińskim Pałacu Młodzieży.

Fotografie artystki pokazują przyrodę, krajobrazy a także ciekawe  wydarzenia sytuacyjne.

Do niedawna fotografowała dla siebie, czasami pokazywała zdjęcia na portalach społecznościowych. Dopiero za namową przyjaciół zdecydowała się pokazać kilka zdjęć na wystawie, która była zorganizowana w holu SCK w 2016 roku.

Jej prace prezentowane były również na wystawie powarsztatowej  „Zielonym do góry”, oraz w czasie pierwszego ArtFestiwalu.