„Czy Pani lubi jednorożce? A żyrafy, konie, foki? Gdzie Pani mieszka? Co lubi robić? Czy Pani lubi zajmować się dziećmi?” Te i wiele innych pytań zadały dziś Pani Staroście dzieci z grupy Motylków Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Stargardzie.

Było głośno i wesoło. Energiczna gromadka maluchów podczas wycieczki w urzędzie zwiedziła gabinet Starosty, salę konferencyjną, kancelarię ogólną oraz kilka wydziałów. Zabawa z pieczątkami w roli głównej bawi dzieci od wielu pokoleń, tym razem również chętnych do stemplowania nie zabrakło.

Milusińscy zapoznali się również  z herbem Powiatu Stargardzkiego i zadeklarowali poprawne pokolorowanie powiatowego gryfa w przedszkolu na kolorowankach otrzymanych w Starostwie.